پای “داریا باند” به بازار همسایگان ایران هم باز شد

به تازگی، موبایل داریا باند به بازارهای مصرف، عراق و پاکستان، آذربایجان و افغانستان راه یافته است.
داریا

به گزارش شاخص ۳۶۰، بررسی اخبار فناوری اطلاعات نشان می‌دهد، اخیرا بازار عراق میزبان موبایل با برند ایرانی داریا باند بوده است. برخی فعالان و تجار عراقی با توجه به کیفیت قابل توجه دارایا باند به سمت این محصول جدید بازار ایران جذب شده و حالا شاهد عرضه قابل توجه این مدل تلفن همراه در بازار کشورهای همسایه از عراق و آذربایجان تا افغانستان و پاکستان هستیم.

داریا باند در تابستان سال گذشته به بازار ایران عرضه شد و تا کنون مجوز فعالیت شرکت تولید کننده این برند در چندین کشور دریافت و  هم اکنون شعب بین المللی باند در کشورهایی از جمله امارات فعال شده است.

لازم به یادآوری است، به تازگی آپدیت اندروید ۱۴ و داریا او اس برای این محصول عرضه گردیده  و برخی گمانه زنی ها از ریلیز بروز رسانی جدید آن مرتبط با اپ های وب ۳ از جمله فعالسازی داریا ولت خبر میدهند.

 

بررسی های میدانی نشان میدهد هنوز صادرات داریا باند به کشورهای ثالث عملیاتی نشده و تجار عراقی و افغانستانی و… با خرید این محصول در بازار کشورمان، اقدام به عرضه آن به بازارهای هدف خود، کرده اند.

به نظر میرسد داریا باند روند رشد آهسته ولی پیوسته خود را طی میکند،‌با توجه به تاسیس شعب بین المللی این برند ایرانی تلفن همراه و همچنین عرضه امکانات منحصر به فرد بر پایه وب ۳ در ماههای آینده بایستی منتظر قدرت نمایی بیشتر این محصول در بازارها باشیم.

 

پایان/

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://shakhes360.ir/?p=34261

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: