بورس آماده عرضه اموال مازاد دولت می‌شود

بورس آماده عرضه اموال مازاد دولت می‌شود

به گزارش شاخص ۳۶۰ ،رئیس سازمان بورس گفت: بورس تمام زیرساخت‌های خود را برای عرضه اموال مازاد دولت یعنی مولدسازی دارایی‌ها آماده کرده است. بعد از تصمیمات هیئت مولدسازی دارایی‌ها ما نیز به عنوان بستر عرضه این اموال آماده هستیم.

به گزارش شاخص ۳۶۰، مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار کرد: بورس تمام زیرساخت‌های خود را برای عرضه اموال مازاد دولت یعنی مولدسازی دارایی‌ها آماده کرده است. در برخی از بخش‌ها نیازمند تدوین بخشنامه‌هایی بودیم که به سرعت تدوین شد. بعد از تصمیمات هیئت مولدسازی دارایی‌ها ما نیز به عنوان بستر عرضه این اموال آماده هستیم.

براساس این گزارش، به تازگی مدیریت پذیرش بورس کالا از پذیرش ۲۶ ملک دولت در قالب آپارتمان و مغازه که عرضه‌کننده آن سازمان خصوصی‌سازی است در بازار فرعی بصورت یکجا خبر داد. آنطور که در تارنمای سازمان خصوصی سازی درج شده عرضه برخی از این اموال در بورس کالا از ۹ آبان امسال آغاز خواهد شد.

دولت با تشکیل هیئت عالی مولدسازی دارایی‌ها، نسبت به تشخیص اموال مازاد دستگاه‌های دولتی و استفاده بهینه از آن‌ها اقدام کرده و برخی از این اموال را به صورت عرضه مستقیم از طریق بورس کالا واگذار خواهد کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://shakhes360.ir/?p=14094

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: