اتصال ۶۵۰۰ فروشگاه به سامانه طرح کالابرگ الکترونیکی

اتصال ۶۵۰۰ فروشگاه به سامانه طرح کالابرگ الکترونیکی

به گزارش شاخص۳۶۰ اصغر رشنودی، با اشاره به آخرین وضعیت اجرای طرح کالابرگ الکترونیک اظهار کرد: با توجه به اینکه اتصال به سامانه طرح کالابرگ الکترونیک رایگان است، تاکنون بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ فروشگاه به سامانه این طرح در استان متصل شده‌اند.

وی افزود: در استفاده از اعتبار این طرح در خوزستان بیش از ۴۵۳ میلیارد تومان از اعتبار طرح استفاده شده است و در این زمینه دومین استان کشور بعد از استان خراسان رضوی هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: تاکنون بیش از ۲۲۳ هزار خانوار خوزستانی از طرح کالابرگ الکترونیک استفاده کرده‌اند و در این راستا بیش از ۶۵۵ هزار تراکنش در استان انجام شده است.

رشنودی عنوان کرد: صاحبان فروشگاه‌ها و صنوف خواروبار، سوپرمارکت، مرغ و گوشت و تعاونی‌های مصرف و عمده‌فروشی‌ها می‌توانند در فرصت باقیمانده، با ثبت نام در برنامه کاربردی “شما” به طرح بپیوندند و از مزایای فروش کالابرگ الکترونیکی بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: هدف از اجرای این طرح کنترل تورم ۱۱ قلم کالای اساسی از جمله شیر کم‌چرب (بطری)، پنیر، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، لبنیات، قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://shakhes360.ir/?p=14339

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: