تست سرعت اینترنتِ داریا باند در فضای مجازی وایرال شد

به تازگی تست سرعت اینترنت گوشی تلفن همراه داریا باند در فضای مجازی مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.
داریا باند

به گزارش شاخص ۳۶۰، سرعت اینترنت یکی از فاکتورهای کیفی خدمات اینترنتی محسوب می‌شود و از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران اینترنتی به شمار می‌رود. وب‌سایت Speedtest یکی از سایتهایی است که شاخص‌های جهانی اینترنت را در کشورها بررسی می‌کند.

نکته جالب توجه در این خصوص اینکه در روزهای اخیر ویدیوهای مختلف کاربران فضای مجازی در خصوص تست سرعت اینترنت داریا باند وایرال شده است.

این مجموعه تستها با استفاده از اوپراتورهای مختلف صورت گرفته و در یکی از این ویدیوهای تولیدی کابران با سیم کارت همراه اول تا سرعت ۶۴۰مگا بیت بر ثانیه با اپ  speedtest ثبت میشود.

داریا باند رسما از مرداد ماه امسال در بازار ایران عرضه شده است،‌ نخستین بروزرسانی نرم افزاری این گوشی تلفن همراه با برند ایرانی در پایان تابستان انجام شد. بر اساس اعلام تولیدکننده بروز رسانی بعدی همراه با آپدیت اندروید ۱۴ صورت خواهد گرفت. همچنین در بروزرسانی سوم در سال جاری از دستاورد اصلی مرتبط با DARIA OS یعنی تکنولوژی WEB 3 (اکو سیستم داریا، داریا وَلِت و…) رونمایی خواهد شد.

طبق  آمار منتشره در وب سایت اسپیدتست، میانه سرعت دانلود اینترنت ثابت در ایران در ماه مارس سال ۲۰۲۳، ۱۱.۵۷ مگابیت بر ثانیه، میانه سرعت آپلود اینترنت ثابت ۱.۹۷ مگابیت بر ثانیه و تأخیر ۳۰ میلی ثانیه است که رتبه ایران را به ۱۴۶ از میان ۱۸۰ کشور رسانده است.

انتهای پیام/

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://shakhes360.ir/?p=14852

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: