“باند” موجود نیست!

بازار تلفن همراه در هفته های اخیر به دلیل برخی مشکلات اعلام نشده در حوزه تخصیص ارز با عدم عرضه برند ایرانی موبایل مواجه شده است.
داریا باند

به گزارش خبرنگار شاخص ۳۶۰، بررسی لیستهای فروش در بازار موبایل ایران نشان میدهد در روزهای اخیر با یک وضعیت عجیب در خصوص عرضه برخی مدلهای تلفن هوشمند مواجه بوده ایم.

به عنوان مثال داریا باند که چند ماه پیش به صورت رسمی رونمایی شد و مزیت اصلی خود را در حوزه توسعه تکنولوژی و  وب ۳ در ایران قرار داده بود، به صورت غیر منتظره ای با عدم عرضه کافی مواجه شده است.

پیگیری از منابع مطلع نشان میدهد از حدود ۲ ماه قبل تخصیص ارز مرتبط با واردات تلفن همراه زیر ۶۰۰ دلار با چالشهایی مواجه شده که ظاهرا ابعاد  این موضوع دامن گیر برند ایرانی تلفن همراه یعنی داریا باند نیز شده است.

لازم به یاداوری است که تا کنون  حدود ۲۰ هزار دستگاه تلفن همراه هوشمند داریا باند فروخته شده که نزدیک به ۱۵ هزار دستگاه نیز روشن شده است.

این درحالی است که در یک رویه دور از انتظار همزمان با اوج گیری تبلیغات میدانی، در لیستهای فروش روزهای اخیر خبری از عرضه قابل توجه این مدل تلفن همراه که رفته رفته جای خود را در بازار باز کرده، نیست.

در واقع هم اکنون با وجود برنامه ها و تبلیغات مختلف دولتی و فراقوه ای برای توسعه تولید تلفن همراه هوشمند در کشور متاسفانه با چالشهای غیر منتظره ای  از جمله عدم تخصیص ارز مناسب برای تامین نیاز بازار مواجه شده ایم.

انتهای پیام/

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://shakhes360.ir/?p=21792

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: